.

.

piątek, 31 października 2014

Ikona

W ostatnim czasie brałam udział w warsztatach pisania Ikon. Ten czas w którym powstawała moja osobista Ikona uważam za wyjątkowy. Mam nadzieję że jeszcze w naszym miasteczku będzie organizowany taki kurs i też będę miała okazję na niego uczęszczać. Technika oczywiście nie jest łatwa jak się wydawało na samym początku ale ...dałam radę ;-))) Jeszcze moja Ikona nie ma zawieszki, dlatego jest położona obok moich haftowanych dzieł.


Został też ukończony następny etap w ogrodzie zimowym. Powstał ceglasty murek i dokończone zostały filary które podtrzymują dach.
W pierwszej połowie listopada będzie już cały zaszklony. Strasznie mi na tym zależy, aby zdążyć przed mrozem i śniegiem. Oczywiście zostaje jeszcze wykończenie w środku jak ogrzewanie i ściana z cegły, ale to następny etap;-))))

Pozdrawiam
Dana

12 komentarzy:

 1. Kochana, jestem tu pierwszy raz, a wszystko mnie urzekło. Najbardziej chyba pisanie ikony, ponieważ nie znam tej techniki.Pozdrawiam bardzo serdecznie - Ala

  OdpowiedzUsuń
 2. Ogród zimowy - moje największe marzenie !!! Poczekam cierpliwie za fotki całości...Danusiu, Twoja ikona bardzo udana, chociaż piszesz, że to pierwsze takie dzieło, zresztą zdjęcia z warsztatów mówią same za siebie!!! Widać Twoje pełne zaangażowanie;-))) Pozdrawiam serdecznie, Gabrysia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Coś chyba nie tak z czasem dodawania komentarzy... właśnie minęła 20:40...

   Usuń
 3. ale u Ciebie fajnie :)

  pozdrawiam ciepło
  i pozwól że zostanę tu na dłużej

  OdpowiedzUsuń
 4. Jesteś kobietą wielu pasji!!, a Twoje dzieła są na najwyższym poziomie. Ikona po prostu jest piękna, a obok te niesamowite hafty , jestem wprost pełna podziwu dla Twojego artyzmu i pracowitości:))

  OdpowiedzUsuń
 5. zaciekawiło mnie pisanie ikon.... rozejrzę się za takim kursem. Twoje zdjęcia jak zawsze mnie zachwycają :) pozdrawiam jesiennie i nostalgicznie

  OdpowiedzUsuń
 6. Słyszałam o pisaniu ikon. To trudna sztuka. Brawo! Jesteś wyjątkowo uzdolniona, zazdroszczę troszeczkę takich umiejętności. Ikona bardzo ciekawa. Taka Matka-Zatroskana. Pozdrawiam serdecznie :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Danusiu... gratuluję... pięknie to zrobiłaś...

  OdpowiedzUsuń
 8. Ikona piękna i pięknie wygląda na tle tych cegieł!
  No i muszę znów napisać, że mieszkasz w cudnym miejscu, te widoki...
  Zimowy ogród będzie niesamowity, już murek i filary są obłędne!
  Pozdrawiam ciepło!

  OdpowiedzUsuń
 9. piekna ikona,masz talent,ogrodek tez super,pozdrawiam serdecznie Irena

  OdpowiedzUsuń
 10. Danusiu, ikona - przepiękna, czego się nie tkniesz wychodzi cudnie! Ogród zimowy już wygląda zachęcająco :)) ściskam!

  OdpowiedzUsuń
 11. Piękna praca, czekam z niecierpliwością tego ogrodu zimowego. Pozdrawiam gorąco

  OdpowiedzUsuń

Pozdrawiam wszystkich zaglądających i dziękuję serdecznie za każdy komentarz :))))
Danuta

Odwiedź także: